Ankara,tesisat,tesisatçı,su tesisatı,doğalgaz,kalorifer,petek temizleme,tıkanıklık açma, klozet tamiri, musluk tamircisi, eryaman, etimesgut, elvankent, batıkent, ostim, yenimahalle, balgat, bağlıca, çayyolu, ümitköy, sincan, ivedik, yenikent, çankaya,
  • Filli Boya Özdemir Ticaret, alçı, boya, kartonpiyer, dış cephe mantolama, işlerinin yanında malzeme satışı ile de Ankara'nın her semtine hizmet vermekteyiz. Tüm tamir, tadilat ve boya işleriniz için boyacı usta kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilir uygun fiyat alabilirsiniz.
  • 0 312 269 79 57

  • Yenimahalle Bölge

  • Yenimahalle Bölgesinde Tesisatçı, Su Tesisatı, Kaçak su problemleri, gider tıkanıklıkları ve her türlü sıhhi tesisat işlerinizde profesyonel kurumsal ekibimizle hizmetinizdeyiz.

    Tesisat sorunlarınız için bize ulaşım sağladığınızda yarım saat içerisinde gelerek sorunlarınızı ivedi şekilde çözüyoruz.

    Güleryüz, son sistem teknolojik cihazlar, deneyimli ve uzman usta kadrosu ile geriye dönük iş garantisi Yenimahalle bölgesine güven veren artı değerlerimizdir. 

    Bizleri tesisat cephesinde etkili kılan Referans listemizi inceleyebilir ona göre karar verebilirsiniz.